Ahoj všichni

Tento blog je založen na Yaoi/Shounen-ai(vztah dvou mužů) prosím ty
kterým se to nelíbý ať tuto stránku opustí... nechci tady potom číst
komenty toho typu že vás to nezajímá a, že je to hnus.

Na této stránce naleznete K-pop, Anime, Doujinshi a Povídky.
Budu moc ráda když mi budete psát k článkům komenty nebo aspoň přidátat
hvězndičky. Předem Děkuji a doufám, že se vám na mojí stránce bude líbit. ^.^

Zajímavé články: Co je K-pop , Co je K-drama

Tohle jste ze mě udělali VY!

11. října 2015 v 14:49 | mikki
Název: Tohle jste ze mě udělali VY!
Pár: žádný
Odkaz na blog autora/ky: ZDE
Můj názor:moc se mi ta povídka libý nwm sice jak se bude zamlouvat vám ale mě se líbý :-D


Blonďatý 15-ti letý ninja šel na domluvený tréning. Pomalu se přibližoval ke cvičišti 7, zbývalo mu ještě půlhodiny a tak si vyskočil na větev stromu. Vzpomínal, co se, kdy stalo...
Bylo to půl roku od toho, co se vrátil z tréningu s Jiraiyo. Do týmu jim přibyl jeden kluk z Root ... Sai. Jinak byl tým 7 pořád stejný, tedy někdy za Kakashiho zastupoval Yamato. Akatsuki měli, už 6 bijuu... a před týdnem se pokusili dostat Naruta a zaútočili na Konohu. Naštěstí byli ninjové jenom zranění a nedošlo k žádnému zabití....
Přemýšlení ho dovedlo, až k obyvatelům Listové ...
Nikomu z vesnice na něm nezáleželo, všichni ním opovrhovali a ostatní se ho báli. Pořád měl před seboou TY oči, zhnusené a opovrhující, zařezávající se mu pod kůži. Před 3 roky se dozvěděl, proč ho nemají rádi ... je devitiocasý liščí Démon. Aspoň, tak mu to tenkrát řekli. On věděl, že je v něm Kyuubi jenom zapečetěný, ale stejně ... všichni to viděli jinak.
´Proč se vlastně, tak trapně snažím ? ... chránit je, zavděčit se ? ... Nebylo by lepší odejít ?..´ takovéhle myšlenky mu začaly létat hlavou. Z přemýšlení ho vytrhly hlasy. Podíval se pod strom, byla tam Ino a Sakura. Vypadalo to, že si ho nevšimly, jenom se ušklíbl a poslouchal jejich rozhovar.
" ... co zas máš, vysoký čelo?" zeptala se blondýnka podrážděně.
" Nic! Ino prasečino." odpověděla nabroušeně.
" To vydím." řekla s nutnou dávkou ironie v hlase.
" Tak, co ti zase přelítlo přes nos ?" nedala pokoj Ino.
" Naruto." zavrčela růžovovlasá pijavice.
" Copak zamilovala ses?" zeptala se posměšně.
" NE! Do takovýho liščího paka ? Nesnáším ho je to Démon! .. a navíc je to jenom jeho chyba že na nás útočí Akatsuki ... a že odešel Sasuke!..." začala řvát, ale to už přehnala.
Ino se zatvářila zděšeně a Sakura na ni nechápavě civěla.
" Co je ?" zeptala se s povytaženým obočím, blondýnka třesoucí se rukou ukázala za ní, ta se jak na povel otočila a stuhla.
Uviděla, tam stát Naruta s vražedným pohledem, rudé oči a ten krvežíznivý výraz.
" N-naru-t-to." zakoktala Ino, Sakura ta ho se strachem v očích pozorovala ... nikdy ho neviděla, takhle nasr... naštvaného. Naruto se tomu ušklíbl a pomalu se k nim začal přibližovat, stál těsně u nich najednou ... zvedl ruku a vrazil jí facku a ona odletěla o 20 metrů dál, Ino k ní vyděšeně přiběhla a dívala se na Naruta, který šel zas směrem k nim.
" Myslíš si, že jsem o tu lišku prosil ?" řekl s jízlivostí v hlase, vytrhl jí z Inina sevření a odhodil zase o kus dál. Pomalu šel zase směrem k ní a na tváři mu hrál pobavený úškleb.
" Myslíš, že jsem chtěl, aby po mě Akatsuki šli ?" řekl a kopl do ní, takže odletěla o další kus dál a narazila do obřího balvanu. Naruto se objevil u ní, chytil ji podkrkem a přirazil na skálu a nepřestával ji škrtit.
" ... to mi ještě , tak nevadilo, ale s tim zasranym Uchihou si to přehnala." řekl a zvětšil stisk kolem jejího krku.
" Naruto přestaň!" zařvala Ino a snažila se odtáhnout od dusící se Sakury.
" Proč bych měl ? " zeptal se, ale stisk nepovolil.
" Je to tvá kamarádka!" zařvala a kutáleli se jí slzy po tváři, sice Sakuru moc nemusela, ale tohle bylo moc ... znenadání s tam objevilo ještě několik lidí ... Shikamaru, Sai, Kiba s Akamarem, Lee, Neji a Tenten, když uviděli Naruta škrtícího Sakuru a jeho rudě žhnoucí oči vyděsili se.
Leeho poslali pro Tsunade, ten jen přikývl a rozběhl se k sídlu Hokage.
" Ino má pravdu Naruto!" zavolal Shikamaru.
" Nemá." řekl a odhodil modrou Sakuru ... nechtěl aby hned zemřela, chtěl si ještě užít. Sakura začala sípat a kolem krku se jí objevila obří modřina. Ino k ní hned přiběhla a začala jí léčit. Ostatní si stoupli před ní a nechtěli k ní Naruta pustit.
Najednou se, tam objevil ještě Kakashi, Tsunade, Lee a několik ANBU a někoho koho tady nikdo nečekal ....
" Ale, ale ... vidíš Sakuro tady máš to své Uchihovské princátko." řekl a zasmál se, pak pohled převrátil od Uchihy na stále modrou Sakuru u které klečely Ino a Tenten.
" Proč to děláš Naruto ?" řekla Tsnade.
" A proč ne ?" odpověděl otázkou.
" Vždyť jsme tvý přátelé !" zařvala na něj Tenten.
" Démon nemůže mít přátele." odpověděl jednoduše a rozhlédl se kolem sebe.
" Ty nejsi démon Naruto, jsi Jinchuuriki !" řekl Kakashi.
" Óóó ... já zapomněl." řekl sarkasticky.
" Já nejsem démon kvůli Kyubimu , ten ze mě démona nedělá ... udělala ho ze mě tahle vesnice a její obyvatelé." řekl zhnuseným hlasem.
Najednou se neuvěřitelnou rychlostí dosta mezi jeho bývalé přátele a vytrhl Sakuru. Odskočil od nich, zvedl ji do vzduchu a začal ji škrtit. Ona jenom kopala nohama a nehty zatínala do Narutovi pravačky, kterou jí svíral krk. Ten se jejímu snažení jenom zašklebil.
Teď, už se na něj vrhli i ostatní a ANBU, jenom Tsunade, Kakashi a Sasuke se nezapojili.
Ale nebyli pro Naruta, pořádnými soupeři, s ANBU mu to trvalo dýl, ale i ty nakonec porazil,už zbýval jenom Kakashi, Sasuke a Tsunade.
Kakashi proti němu vyrazil, ale zachvíli se válel v prachu. Naruto se zašklebil a podíval se na nijak se netvářícího Uchihu a vyděšenou Hokage.
" Tak, co Sasuke dokončíme to, co jsme posledně nestihli ?" zeptal se pobaveně.
Místo odpovědí se na něj Sasuke vrhl. Bojoval dobře, ale do genjutsu Naruto chytit nešel, takže mu byl Sharingan skoro na nic.
Po těle se mu začaly rozšiřovat načky z Orochimarovi prokleté pečetě. Narostli mu na zádech dvě křídla připomnající pěsti.
Boj pokračoval ještě dlouho, ale to už se většina vzpamatovala a navíc přiběhlo několik dalších ANBU. Když zaútočili společně Naruto neměl šanci. Nakonec se jim ho podařilo omráčit.
Začal se probouzet ... boleloho celé tělo. Otevřel oči a podíval se kde je. Byl v nějaké temné místnosti. Byl připoutaný řetězy a měl zablokovanou čakru. Když otočil hlavu všiml si, že tam stojí dva ANBU a o něčem živě diskutují. Zase se otočil a dělal, že je pořád mimo.
" Chceš říct, že je málem porazil ?" ptal se jeden.
" Jo. Prý kdyby nezaútočili všichni zabil by je." řekl druhý.
" A co se s nima stalo ?"
" No jednu holku, kterou málem uškrtil ... ta je v nemocnici a prý, už je na tom dobře. Zbytek měl popáleniny a vážná zranění, ale nikdo nezemřel."
" Hmmm .... musí mít pořádnou sílu." zauvažoval.
" To jo kdyby mu Tsunade nezablokovala čakru, tak bych se bál." řekl a uchechtl se.
Najednou se otevřeli dveře.
" Dobrý den Tsunade-sama." řekli oba.
" Dobrý... ještě se neprobudil ?" zeptala se.
" Ne." řekl jeden.
" Až se probere dejte mi vědět." řekla a zase zavřela a odešla.
ANBU se zase začali bavit.
" HEJ !"
" Kyubi ?"
" Správná odpověď, vyhrál jste 2 miliony ... kdo jinej ?"
" Nevtipkuj nejde ti to... tak, co po mě chceš ?"
" No ... mám pro tebe návrh..."
" Jakej ?"
" Líbí se mi tvé nové JÁ."
" Neodbíhej od tématu."
" Fajn .. fajn ... vzhledem k tomu, jaký si měl vztek posledně ... můžeš používat mou čakru"
" A ?"
" A .. beztoho aby tě nějak ohrožovala."
" Zajímavé, ale co chceš na oplátku ? za darmo to určitě nebude."
" Zničíš Listovou ..."
" Klidně." řekl bezcitně na to se Kyuubi jenom zasmál a nechal ho jeho myšlenkám.
Naruto otevřel rudéě žhnoucí, krvežíznivé oči a škubl řetězy, aby dal o sobě vědět. Oba ANBU vyděšeně nadskočili, protože trhl opravdu silně a trochu ten řetěz zaskřípal.
" Zajdu pro Hokage!" řekl jeden a už byl fuč. Naruto se jenom šklebil na vyděšeného ANBU ... vypadal, že se každou chvíli zhroutí.
" Přece se mě nebojíš." řekl laškovně a přistoupil blíž, jak mu to řetězy dovolily. ANBU o krok couvl a Naruto se jenom uchechtl.
Najednou se otevřely dveře a dovnitř vešlo, hned několik lidí. Tsunade, Kakashi, Yamato a jeho bývalí přátelé ( krom Sakury ta byla v nemocnici ).
" Máš štěstí mrně." řekl posměšně a otočil se od klepajícího se člana ANBU na nově příchozí.
" Naruto ... proč si to udělal ?" zeptala se Godaime.
" Co jsem udělal ?" hrál si na blbce.
" Proč si zaútočil na Sakuru a málem ji zabil!" zakřičela na něj Ino.
" Sklapni !" zařval na ni chladným hlasem, který by mu i Sasuke mohl závidět.
" A navíc ty to víš ... jak jsem říkal... já se o tu zasranou lišku neprosil, to zaprvé ... za druhé nemůžu za to že po mě jdou Akatuki a zatřetí, to co mě nasralo! Prej že kvůli mě odešel Uchiha ... to že si náš Pan Dokonalý odešel za pomstou byl jeho problém." řekl nebo spíše zavrčel a Ino zklaplo. Všichni na něj koukali, jak na zjevení.
" Je mi líto Naruto, ale musíme tě nechat TADY." zduraznila poslední slovo a Naruto se jenom ušklíbl.
" Mě není líto ... všechny vás zabiju a zničím tuhle debilní vesnici!" zařval a kolem něj začala vířit rudá čakra v obrovském množství ... jenom trhl rukou a vyškubl řetězy ... všichni se na něj vrhli, ale on je jednoduše odhodil a vyběhl ven. Stál na skále Hokagů a přemýšlel, jak nejefektivněji zničit to město pod ním.. najednou se před Konohou objevila spousta ninjů z Listové, všichni připraveni k boji .. ´A proč ne ?´ pomyslel si s úšklebem .
Vtrhl do nemocnice a našel si pokoj jeho ´milované´Sakury ... vlítl do pokoje, ona když ho uviděl se jenom vyděšeně rozklepala,... brutálně ji vzal podkrkem, přirazil jí na zeď v které zanechal kráter a uškrtil ji.
Vyběhl před vesnici a rovnou k vojsku.
Všichni se na něj vrhli, ale bezúspěšně. Všechny je zabil a postupoval do středu vesnice, tam narazil na ty co odhodil ve svém vězení, jenoom se zašklebil. " Sbohem!" zařval na ně a udělal obří rasengan spojený s Kyuubiho čakrou. Měl narostlých 9 ocasů a jen se něčeho dotkl, začalo to hořet ...

Celá vesnice byla v plamenech, všichni mrtví, nebo umírající, samé trosky a mrtvá těla jeho blízkých ... nad tím se jenom zašklebil a přešel k jedné z posledních dýchajících...
" Naruto.." vydechla z těžka blondýnka, známá jako Tsunade.
" Tsunade." řekl jenom a zabodl jí kunai do srdce a ona zemřela.
Pomalu odcházel od té hnusné vesnice, kde ho všichni už od dětství nenáviděli, naposledy se otočil a s úšklebem dodal " Tohle ste ze mě udělali vy." když to řekl zmizel v plamenech ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 11. října 2015 v 15:05 | Reagovat

Dáš prosím "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :) moc díky!! :)
(podmínka je přihlášení na facebook)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama